Σφραγίζοντας μηχανή κιβωτίων
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα, JiangSu, Zhangjiagang |
| Μάρκα: | Fillpack |
| Πιστοποίηση: | CE. ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | FP-5050 |
| Αυτοματοποίηση: | Ημιαυτόματα |
|---|---|
| Κατάσταση: | Νέα |
| Εφαρμογή: | Σφράγιση κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Ικανότητας: | 30box/min |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο/PC |
|---|---|
| Τιμή: | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | αντάξια συσκευασία θάλασσας |
| Χρόνος παράδοσης: | 30 ημέρες μετά από την παραλαβή κατάθεσης |
| Όροι πληρωμής: | TT/LC/ |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1 ομάδα / μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Επισημαίνω: | Σύστημα αποστειρωτή,Μηχανή συσκευασίας μπουκαλιών |
||
|---|---|---|---|
Περιγραφή προϊόντων
Μηχανή Συσκευασίας & Σφράγισης Κιβωτίων Όλα σε Ένα
Γρήγορη Λεπτομέρεια:
1, Χωρητικότητα: 35 κιβώτια / λεπτό
2, Αυτοματισμός: Ημιαυτόματο
3, Τύπος συσκευασίας: Κιβώτιο
4, Χαμηλή απώλεια, χαμηλός θόρυβος
Περιγραφή:
Είναι για διάφορους σκοπούς σφράγισης της συσκευασίας και του χαρτοκιβωτίου οικιακών ηλεκτρικών συσκευών, κλωστοϋφαντουργικών προϊόντων, τροφίμων, καθημερινών εμπορευμάτων, φαρμάκων. Ελαφριά βιομηχανία, χημική βιομηχανία κ.λπ. Οι εμπορικές συναλλαγές μπορούν να είναι είτε μεμονωμένη σφράγιση κιβωτίου είτε να χρησιμοποιούνται μαζί με συσκευή πλήρωσης και δέσης σε μορφή γραμμής παραγωγής, ως απαραίτητος εξοπλισμός για την τυπική γραμμή συσκευασίας.
Χαρακτηριστικά:
- Εναλλάξιμη κασέτα ταινίας πάνω και κάτω
- 2 Κεφαλές ταινίας πάνω και κάτω
- Προσαρμογή σε διάφορα μεγέθη κιβωτίων
- Το πάνω μέρος διπλώνεται αυτόματα
- Αυτόματη τροφοδοσία στην ώρα της, χωρίς επίβλεψη, διαθέσιμη για σύνδεση με πλήρως αυτόματη γραμμή παραγωγής
- Ρύθμιση ύψους ποδιών 350mm
- Τραπέζια εισόδου/εξόδου και 3 κεφαλές ταινίας είναι προαιρετικά
Προδιαγραφές
| Ταχύτητα μεταφορέα | 35 κιβώτια/λεπτό |
| Μέγιστο μέγεθος συσκευασίας | Π500xΥ500mm |
| Ελάχιστο μέγεθος συσκευασίας | Π120xΥ120mm |
| Πλάτος ταινίας | 1.5"2"3" |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 110V, 220-240V/50-60Hz, 1Φάση |
| Κατανάλωση ενέργειας | 0.60W |
| Μέγεθος μηχανής | 1840X1000X1500mm |
| Βάρος μηχανής | 240kg |
Ανταγωνιστικό Πλεονέκτημα:
1. Εγγύηση ενός έτους για ολόκληρο το σύστημα
2. Δωρεάν εγκατάσταση και αποσφαλμάτωση εξοπλισμού
3. Μετά από ένα χρόνο, μπορούμε να σας βοηθήσουμε να συντηρήσετε το μηχάνημα και τα αξεσουάρ παρέχονται μόνο με την τιμή κόστους
4. Κάθε 3 χρόνια, μπορούμε να βοηθήσουμε στην αναθεώρηση του μηχανήματος δωρεάν (Εργασία)
5. Μπορούμε να παρέχουμε υπηρεσία πρακτικής άσκησης και να σας βοηθήσουμε να εκπαιδεύσετε τον χειριστή και τον μηχανικό
6. Δωρεάν τεχνολογία παραγωγής και διαμόρφωση διαδικασίας
7. Μπορούμε να σας βοηθήσουμε να σχεδιάσετε τη γραμμή παραγωγής, το εργαστήριο και να παρέχουμε έργο με το κλειδί στο χέρι
Το εργαστήριό μας
![]()
Συσκευασία & Αποστολή
![]()





