Καθαρό νερό 3 μπουκαλιών κατανάλωσης PET στο 1 ξεπλένοντας εξοπλισμό/τις εγκαταστάσεις/τη μηχανή/σύστημα/γραμμή κάλυψης πλήρωσης Monoblock
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Zhangjiagang, Κίνα |
| Μάρκα: | FillPack |
| Πιστοποίηση: | CE / ISO9001 - 2008 |
| Αριθμό μοντέλου: | QS-12 CG-12 FXZ-1 |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 ομάδα |
|---|---|
| Τιμή: | 20000-40000USD |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | ξύλινη συσκευασία περίπτωσης |
| Χρόνος παράδοσης: | 30 εργάσιμες ημέρες μετά από την κατάθεση |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ,Δ/Α,Δ/Π,Τ/Τ,ΜονιΓράμ |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 15 σύνολα το μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Εγγύηση: | 1 έτος για ανταλλακτικά | Ικανότητα: | 1500-2000 BPH |
|---|---|---|---|
| Κατάλληλο μέγεθος μπουκαλιών: | 0.3-2L μπουκάλι της PET | Αυτοματοποίηση: | Αυτόματο |
| Εφαρμογή: | Νερό από μπουκάλι PET | Διάσταση (l*w*h): | 2100*1750*2100 χλστ |
| Επισημαίνω: | γραμμή αποστηρωμένης πλήρωσης,εμφιαλώνοντας εξοπλισμός νερού |
||
Περιγραφή προϊόντων
Περιγραφή γραμμικής γραμμής πλήρωσης φιαλών PET νερού 12-12-1
Το μονομπλοκ μηχάνημα πλύσης-πλήρωσης-πωματισμού αποτελείται από πλυντήριο QS, γεμιστήρα CG, πωματιστή FXZ συνδεδεμένα με γραμμικό σύστημα μεταφοράς, είναι κατάλληλο για πελάτες που ξεκινούν μόλις ή που δεν απαιτούν υψηλή ταχύτητα.
Πλυντήριο φιαλών περιστροφής:
★Ολόκληρο το μηχάνημα είναι κατασκευασμένο από SUS304. Το ελατήριο σφιγκτήρα είναι ιταλικής σχεδίασης, μπορεί να ρυθμιστεί ελαφρώς ανάλογα με τη διαφορά μεγέθους λαιμού φιάλης και μπορεί να προστατεύσει τον λαιμό της φιάλης. Και το σύστημα ψεκασμού νερού είναι από Αμερική, εξασφαλίζει ομοιόμορφο ψεκασμό νερού. Εύκολο στον καθαρισμό και τη συντήρηση.
|
Παράμετροι:
|
|
| Ανυψούμενες κεφαλές | 12 τεμ. |
| Χωρητικότητα | 0-3000BPH (χρόνος έκπλυσης ανά φιάλη 4 δευτ.) |
| Ισχύς | 0.92KW |
|
Διαστάσεις
|
1050*950*1700mm |
| Βάρος | 700KG |
| Εφαρμόσιμη φιάλη | Διάμετρος 50-100mm, Ύψος 50-350mm |
Γεμιστήρας κανονικής πίεσης:
★Ολόκληρο το μηχάνημα είναι κατασκευασμένο από SUS304. Η κεφαλή πλήρωσης είναι τύπου ελατηρίου χωρίς νεκρή γωνία, χωρίς στάξιμο. Εύκολο στον καθαρισμό και τη συντήρηση. Το μοντέλο σφιγκτήρα συγκράτησης είναι κατάλληλο για όλες τις φιάλες με τον ίδιο λαιμό, είναι εύκολο στην αλλαγή σχήματος και όγκου φιάλης.
|
Παράμετροι:
|
|
| Κεφαλές πλήρωσης | 12 τεμ. |
| Ισχύς |
1.1KW
|
| Διαστάσεις | 1100*1050*1850mm |
| Βάρος | 800KG |
Μηχανή πωματισμού με βιδωτό καπάκι:
★Ολόκληρο το μηχάνημα είναι κατασκευασμένο από SUS304, μεγάλη διάρκεια ζωής.
| Παράμετροι: | |
|
Κεφαλή πωματισμού
|
1 τεμ. |
| Ισχύς |
1.1KW
|
| Διαστάσεις | 1000*850*2000mm |
| Βάρος | 600KG |
|
Τα μηχανήματα πλύσης-πλήρωσης-πωματισμού μας (3-σε-1 και γραμμικού τύπου)
|
||||||
| 3in1 (φιάλη 0-2L) | Χωρητικότητα (φιάλες ανά ώρα) | 3in1 (φιάλη 3-10L) | Χωρητικότητα | Γραμμικός τύπος | Χωρητικότητα | |
| CGF8-8-3 | 2000-3000BPH | CGF8-8-3B | 0-1000 | CGF4-4-1 | 500BPH | |
| CGF12-12-4 | 3000-4000BPH | CGF12-12-4B | 0-1500 | CGF6-6-1 | 750BPH | |
| CGF18-18-6 | 6000-7000BPH | CGF18-18-6B | 0-2500 | CGF8-8-1 | 1000BPH | |
| CGF24-24-8 | 11000-12000BPH | CGF24-24-8B | 0-3500 | CGF10-10-1 | 1500BPH | |
| CGF32-32-10 | 14000-15000BPH | CGF32-32-10B | 0-5000 | CGF12-12-1 | 2000BPH | |
| CGF40-40-10 | 19000-20000BPH | |||||
| CGF50-50-12 | 23000-24000BPH | |||||
![]()
Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν






