Αυτόματη λειτουργία γεμίζοντας μηχανών της CSD 2000BPH γραμμική εύκολη
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Zhangjiagang, Κίνα |
| Μάρκα: | FillPack |
| Πιστοποίηση: | CE / ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | 2000BPH |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο |
|---|---|
| Τιμή: | 14,300USD/unit |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | αντάξια συσκευασία θάλασσας |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 εργάσιμες ημέρες μετά από την κατάθεση |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10 σύνολα το μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Μοντέλο: | 12-12-1 | Ικανότητα:: | 2000BPH |
|---|---|---|---|
| Υλικό μπουκαλιών:: | Πλαστική ύλη | όγκος μπουκαλιών:: | 0-2L |
| Λειτουργία:: | ξέβγαλμα-γεμιστικό-καπάκι | Υλικό πλήρωσης:: | ανθρακούχο νερό, αέριο νερό |
| βασικά σημεία πώλησης: | Εύκολο στη λειτουργία | Βασικά συστατικά:: | Κινητήρας, Αντλία |
| Επισημαίνω: | 2000BPH μηχανή πλήρωσης της CSD,γραμμική μηχανή πλήρωσης της CSD,ενωμένη με διοξείδιο του άνθρακα 2000BPH μηχανή πλήρωσης |
||
Περιγραφή προϊόντων
Αυτόματο σύστημα εμφιάλωσης ανθρακούχου νερού 2000 φιαλών/ώρα, γραμμικό 12-12-1
Περιστροφικό πλυντήριο φιαλών
![]()
Η κεφαλή πώματος είναι με ιταλική μαγνητική τεχνική, θα προστατεύσει τα πώματα από καταστροφή. Η ακρίβεια πώματος θα είναι 99%. Τα αντίθετα πώματα θα διαγράφονται αυτόματα. Η κεφαλή πώματος είναι ένα ξεχωριστό μέρος. Η αλλαγή πώματος απαιτεί μόνο την αλλαγή της κεφαλής πώματος, εύκολη για αλλαγή και λειτουργία. Ολόκληρο το μηχάνημα είναι κατασκευασμένο από SUS304, μεγάλη διάρκεια ζωής.
Αυτό το πλυντήριο αναπτύχθηκε με βάση την αφομοίωση και απορρόφηση προηγμένης τεχνολογίας που εισήχθη από το εξωτερικό και βρίσκεται σε διεθνές προηγμένο επίπεδο. Χρησιμοποιείται κυρίως για ξέπλυμα φιαλών PET ή γυάλινων φιαλών 1ης χρήσης. Είναι προηγμένο στην κατασκευή, σταθερό στην απόδοση, ασφαλές στη λειτουργία, εύκολο στη συντήρηση, υψηλής παραγωγικής απόδοσης και η ταχύτητα μπορεί να ρυθμιστεί άπειρα. Ο ξεπλυτήρας είναι η ιδανική επιλογή για εργοστάσια ποτών μικρού και μεσαίου μεγέθους.Οι φιάλες θα εισαχθούν στον ξεπλυτήρα μέσω μεταφορικής ταινίας, η πλάκα διαμέτρου θα περιστρέψει κάθε φιάλη για να πιαστεί από ελατήριο, με την ενέργεια του κινητήρα, τα ελατήρια θα κινηθούν προς τα εμπρός έναν κύκλο κατά μήκος του κύριου άξονα, οι φιάλες θα αναστραφούν 180°, τα στόμια των φιαλών θα κοιτούν προς το πάτωμα, και ταυτόχρονα, η βαλβίδα ψεκασμού νερού θα ανοίξει και καθαρό νερό υπό πίεση θα ψεκαστεί μέσα στις φιάλες, με το νερό να πέφτει, η βρωμιά μέσα στις φιάλες θα απομακρυνθεί. Στη συνέχεια, η καθαρισμένη φιάλη θα περιστραφεί ξανά 180° και θα σταλεί στον επόμενο σταθμό του μηχανήματος.Ολόκληρο το μηχάνημα είναι κατασκευασμένο από SUS304. Το ελατήριο είναι ιταλικής σχεδίασης, μπορεί να ρυθμιστεί ελαφρώς ανάλογα με τη διαφορά μεγέθους του λαιμού της φιάλης και μπορεί να προστατεύσει τον λαιμό της φιάλης. Και το σύστημα ψεκασμού νερού είναι αμερικανικό, εξασφαλίζει ομοιόμορφο ψεκασμό νερού. Εύκολο για καθαρισμό και συντήρηση.
Παράμετροι:
Κεφαλές ξεπλύματος:
1 τεμ.
| Χωρητικότητα: | 0-3000 φιάλες/ώρα (χρόνος ξεπλύματος ανά φιάλη 4 δευτ.) |
| Ισχύς: | 0,92KW |
| Διαστάσεις: | 1050*950*1700mm |
| Βάρος: | 700KG |
| Διάμετρος 50-100mm, Ύψος 50-350mm | |
| Γεμιστικό | με ισορροπία πίεσης |
Αυτό το γεμιστικό αναπτύχθηκε με βάση την αφομοίωση και απορρόφηση προηγμένης τεχνολογίας που εισήχθη από το εξωτερικό και βρίσκεται σε διεθνές προηγμένο επίπεδο. Χρησιμοποιείται κυρίως για την πλήρωση ποτών που περιέχουν αέριο, όπως ανθρακούχο νερό, κόλα, αφρώδες κρασί, τσάι φρούτων και ούτω καθεξής. Είναι προηγμένο στην κατασκευή, σταθερό στην απόδοση, ασφαλές στη λειτουργία, εύκολο στη συντήρηση, υψηλής παραγωγικής απόδοσης και η ταχύτητα μπορεί να ρυθμιστεί άπειρα. Το γεμιστικό είναι η ιδανική επιλογή για εργοστάσια ποτών μικρού και μεσαίου μεγέθους.Κύρια τεχνολογικά δεδομένα
![]()
Μοντέλο :
DG -12
| Παραγωγική Ικανότητα: | 1000-2000 φιάλες/ώρα |
| Φιάλη / πρότυπο: | Γυάλινη φιάλη, φιάλη PET, κουτάκι Pop-top |
| Πίεση πλήρωσης: | 0,2-0,3Mpa |
| Θερμοκρασία πλήρωσης | 2-6 °C |
| Ισχύς: | 1,1kw |
| Διαστάσεις: | 1100×1050×1800 mm |
| Βάρος : | 1000kg |
| Βιδωτό | μηχάνημα πώματος |
Αρχή λειτουργίας:Το μηχάνημα χρησιμοποιείται για το πώμα πλαστικών βιδωτών πωμάτων, περιλαμβάνει αυτόματο φορτωτή πωμάτων και σύστημα πώματος 2 μέρη. Οι εργαζόμενοι τοποθετούν μεγάλες ποσότητες πωμάτων στον φορτωτή πωμάτων, ο φορτωτής πωμάτων θα ξεμπερδέψει αυτόματα τα πώματα και θα τα φέρει κάτω σε ράγα πωμάτων και στη συνέχεια στην κεφαλή πώματος. Ο φορτωτής πωμάτων μπορεί να χωρέσει πάνω από 200 πώματα κάθε φορά, θα είναι βολικό για συχνή προσθήκη πωμάτων. Όταν η κεφαλή πώματος πιάνει το πώμα, θα κατέβει στο στόμιο της φιάλης και θα ολοκληρώσει το πώμα.
![]()
Η κεφαλή πώματος είναι με ιταλική μαγνητική τεχνική, θα προστατεύσει τα πώματα από καταστροφή. Η ακρίβεια πώματος θα είναι 99%. Τα αντίθετα πώματα θα διαγράφονται αυτόματα. Η κεφαλή πώματος είναι ένα ξεχωριστό μέρος. Η αλλαγή πώματος απαιτεί μόνο την αλλαγή της κεφαλής πώματος, εύκολη για αλλαγή και λειτουργία. Ολόκληρο το μηχάνημα είναι κατασκευασμένο από SUS304, μεγάλη διάρκεια ζωής.
Παράμετροι:
Κεφαλή πώματος:
1 τεμ.
| Ισχύς: | 1,1KW |
| Διαστάσεις: | 1000*850*2000mm |
| Βάρος: | 600KG |
![]()






