5.5Kw ηλεκτρικά 2 σε 1 ενωμένο με διοξείδιο του άνθρακα γραμμή ποτό πλήρωσης δοχείων μπορούν πλυντήριο
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα, JiangSu, Zhangjiagang |
| Μάρκα: | FillPack |
| Πιστοποίηση: | CE,ISO |
| Αριθμό μοντέλου: | Ydgf18-4 |
| Εφαρμογή: | Ενωμένο με διοξείδιο του άνθρακα ποτό |
|---|---|
| Αυτόματη Βαθμού: | Αυτόματη |
| Είδος συσκευασίας: | δοχεία αργιλίου |
| Power: | 5.5Kw |
| Μηχανοκίνητη τύπου: | ηλεκτρικός |
| Πιστοποίηση: | CE, ISO |
| χρόνος εγγύησης: | 1 χρόνος |
| Κατάσταση: | Νέα |
| Τάση: | εξατομικευμένες |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο/PC |
|---|---|
| Τιμή: | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γενικό ύφασμα ή ξύλινη περίπτωση ως ανάγκη μηχανών |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση T/T, 70% πριν από την αποστολή |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 20 Σκηνικά / Μήνας |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Επισημαίνω: | εμφιαλώνοντας μηχανή πλήρωσης,μηχανή πλήρωσης δοχείων αερολύματος |
||
|---|---|---|---|
Περιγραφή προϊόντων
5Ηλεκτρική μηχανή πλύσης κουτιών με ανθρακούχο αέριο
Γρήγορη λεπτομέρεια:
1Δυνατότητα: 5000 κονσέρβες/ώρα
2Για ανθρακούχα ποτά
3Βασικό υλικό: SUS304
4Αυτοματοποιημένο με σφραγιστή γεμιστήρα 2 σε 1
Περιγραφή:
1Η αυτόματη γραμμή γεμίσματος με ανθρακούχο ποτό μπορεί να χρησιμοποιηθεί κυρίως για τη γεμίσιση με ανθρακούχο ποτό σε αλουμινένιο δοχείο ή δοχείο PET.
Το κύριο περιέχει το αυτόματο πλυντήριο κονσέρβων, 2 σε 1 γεμιστήρα κονσέρβων και συσκευή σφράγισης, αυτόματη για λειτουργία.
Το κύριο μηχάνημα υιοθετεί υλικό υψηλής ποιότητας SUS304, ανταποκρίνεται στο πρότυπο GMP.
2. Αυτοματοποιημένο πλυντήριο κονσερβοποιημένων:
Αυτό το πλυντήριο δοχείων περιστροφής κλίσης τύπου δοχείων πλυντηρίων;
Ένα άκρο του κουτιού ξεπλύματος είναι η είσοδος των κονσερβοειδών, συνήθως πρέπει να λειτουργεί μαζί με unpiler, αν ο πελάτης δεν έχει unpiler,Θα χρειαστεί να εγκαταστήσει μια ψηλή επίπεδη στέγη για χειροκίνητη φόρτωση κονσέρβων.;
Μετά το φόρτωμα των κονσέρβων, θα αντιστραφούν 90 μοίρες και θα περάσουν το κουτί γρήγορα με βαρύτητα όταν το στόμα του κονσέρβου είναι με το πρόσωπο στο έδαφος.Το κουτί πλύσης είναι μέσα με ντους για να ψεκάσετε νερό μέσα στα δοχεία για πλύσιμοΜετά το πλύσιμο, οι κονσέρβες θα αντιστραφούν και πάλι 90 μοίρες για να φορτωθούν σε μεταφορέα που συνδέεται με τη μηχανή γέμισης κονσέρβων.
Το κουτί πλύσης είναι εξοπλισμένο με μια τρύπα εκφόρτωσης νερού που μπορεί να εκφορτώσει το βρώμικο νερό στο δοχείο σας.
Και το κουτί πλύσης είναι με παράθυρο ελέγχου για να ελέγξει αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα μέσα.
3Αυτοματοποιημένο γεμιστήρα και σφραγιστήρα δοχείων:
Η μηχανή γεμίσματος και σφράγισης κονσερβοειδών χρησιμοποιείται στην παραγωγή ανθρακούχων ποτών από μπύρα, μαλακό νερό, κόκα κόλα σε κονσέρβα αλουμινίου ή κονσέρβα PET.
Το μηχάνημα είναι κατάλληλο για διαφορετικό όγκο κουτί, με την ίδια διάμετρο κουτί διαφορετικό ύψος κουτί, δεν μπορεί να αλλάξει τα μέρη.
Η πιο προηγμένη τεχνολογία χρησιμοποιείται στο σχεδιασμό.η ποσότητα του υγρού ελέγχεται με ακρίβεια και αποφεύγεται η πτώση και η διαρροή.
Όλο το μηχάνημα ελέγχεται από PLC με οθόνη αφής ως διεπαφή ανθρώπου-μηχανής, λειτουργία αυτόματα, η ταχύτητα είναι ρυθμιζόμενη.Η ποσότητα των ποτών στην δεξαμενή αποθήκευσης μπορεί να ελέγχεται αυτόματαΗ συσκευή μπορεί να σταματήσει αυτόματα όταν δεν υπάρχει κονσέρβα, όταν οι κονσέρβες είναι στενά ή όταν δεν υπάρχουν κονσέρβες.
Η τεχνολογία αλλαγής συχνότητας χρησιμοποιείται για τη ρύθμιση της ταχύτητας λειτουργίας χωρίς ύπνο.
Εφαρμογές:
1Το μηχάνημα χρησιμοποιείται κυρίως για το πλύσιμο των κονσερβοειδών, το γέμισμα του ανθρακούχου ποτού σε κονσέρβα αλουμινίου ή PET, και στη συνέχεια το σφράγιση των κονσερβοειδών για την πώληση του προϊόντος στην αγορά, χρησιμοποιείται ευρέως σε εργοστάσια παραγωγής ποτών.
Περιέχει κυρίως
2. το αυτόματο πλυντήριο κονσερβοειδών, μηχανή γεμίσματος και σφράγισης κονσερβοειδών 2 σε 1, αυτόματη λειτουργία.
Προδιαγραφές:
| Σχήμα | ΥΔΓΦ18-4 |
| Δυναμικότητα | 5000 κονσέρβες / ώρα ((330 ml) |
| Κεφαλή γεμίσματος | 18 |
| Κεφαλάκια | 4 |
| Πίεση πλήρωσης | Εξισορροπημένη πίεση |
| Βαλβίδα πλήρωσης | Βαλβίδα πλήρωσης ισορροπημένης πίεσης |
| Υλικό | SUS304 |
| Μπορεί να πληκτρολογήσει | Αλουμινένιο δοχείο ή δοχείο PET |
| Μέγεθος κονσέρβας | Διαφορετικός όγκος |
| Μεταφορέας | Συμπεριλαμβάνει μεταγωγικό τροφοδοσίας 2m και μεταγωγικό εξόδου 4m |
| Ακριβότητα πλήρωσης | <+5MM |
| Πίεση αέρα | 0.5Mpa |
| Κατανάλωση αέρα | 0.5 m3/min |
| Δύναμη | 5.5 kw |
| Μέγεθος (L*W*H) | 2000*1800*1900 mm |
Για περισσότερες λεπτομέρειες, παρακαλούμε να αισθάνεστε ελεύθεροι να με επικοινωνήσετε.
Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα
1Η μηχανή μας είναι με καλή ποιότητα και τιμή, μπορούμε να κάνουμε τη μηχανή προσαρμοσμένη για εσάς αν χρειαστεί.
2Η εταιρεία μας έχει ιδρυθεί για περισσότερα από 15 χρόνια, είμαστε ένας επαγγελματίας κατασκευαστής σε κάθε είδος μηχανής παραγωγής ποτών.
3Έχουμε τα πιστοποιητικά ISO, CE και ούτω καθεξής.
4Οι μηχανές της εταιρείας μας εξάγονται σε πολλές χώρες του εξωτερικού κάθε χρόνο.
5Μπορούμε να σας προσφέρουμε δωρεάν τεχνική υποστήριξη και συμβουλές για να σας βοηθήσουμε να παραγγείλετε νέο εξοπλισμό και να ξεκινήσετε μια νέα εταιρεία.
6. Μπορούμε να προσφέρουμε ένα έτος εγγύηση για το μηχάνημα που παραγγείλατε ελεύθερα, για πάντα την τεχνολογία υποστηρίζει στο μηχάνημα μας και σχετική μηχανή.
7Μπορούμε να στείλουμε τον τεχνικό μας στη χώρα σας για την εγκατάσταση της μηχανής και την καθοδήγηση βολικά.
8Η ερώτησή σας θα απαντηθεί εντός 24 ωρών, είστε ευπρόσδεκτοι να επικοινωνήσετε μαζί μου στην ευκολία σας, παρακαλώ, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου αν έχετε οποιαδήποτε ερώτηση.






