12 γραμμική περιστροφική μηχανή πλήρωσης δοχείων κεφαλιών από τον έλεγχο κουμπιών
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Πόλη Zhangjiagang, επαρχία Jiangsu, Κίνα |
| Μάρκα: | FillPack |
| Πιστοποίηση: | CE, ISO |
| Αριθμό μοντέλου: | CYG--12 |
| Εφαρμογή: | Γραμμή παραγωγής τροφίμων και ποτών |
|---|---|
| Εφαρμόσιμος μπορέστε: | Χυμός, γάλα, non-carbonated ποτό τσαγιού |
| Υλικό πλύσης: | Κανονική πίεση |
| Power: | 1.5 KW |
| Υλικό: | SUS304 |
| Μηχανοκίνητη τύπου: | ηλεκτρικός |
| Κράτος όρου: | Νέα |
| Υπηρεσία: | Μηχανικός διαθέσιμος για να συντηρήσει oversea |
| χρόνος εγγύησης: | 1 χρόνος |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο/PC |
|---|---|
| Τιμή: | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γενικό ύφασμα ή ξύλινη περίπτωση pacakge |
| Χρόνος παράδοσης: | 15-20 ημερών |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση T/T, 70% πριν από την αποστολή |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50 σύνολα / μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Αυτόματος τύπος: | Αυτόματο με ηλεκτρομαγνητικό ρυθμιστή ταχύτητας | Μπορεί ύψος: | 60mm180mm |
|---|---|---|---|
| Μπορεί λαιμό: | 40-120mm | Μοντέλο: | CYG-12 |
| Ικανότητα: | 1000-2000 Κουτιά/Υ | Ισχύς κινητήρα: | 1,5 kw |
| Επισημαίνω: | εμφιαλώνοντας μηχανή πλήρωσης,μηχανή πλήρωσης δοχείων αερολύματος |
||
Περιγραφή προϊόντων
Μηχανή Γεμίσματος Κονσερβών Γραμμικής Περιστροφής 12 Κεφαλών για Χυμό / Γάλα / Ροφήματα Τσαγιού
Γρήγορη Λεπτομέρεια:
1. Για γέμιση χυμού, γάλακτος, ροφημάτων τσαγιού χωρίς ανθρακικό σε κονσέρβα
2. Χωρητικότητα: 1000-2000 Κονσέρβες / Ώρα ρυθμιζόμενη
3. Αυτόματη με ρυθμιζόμενη ταχύτητα
3. Κύριο υλικό: SUS304
4. Πίεση γεμίσματος: Κανονική πίεση
5. Τύπος γεμίσματος: Γραμμική περιστροφική μηχανή γεμίσματος με 12 κεφαλές γεμίσματος, σύνδεση με πλυντήριο κονσερβών, στεγανοποιητικό κονσερβών για γραμμή παραγωγής.
6. Μία μηχανή είναι κατάλληλη για την ίδια διάμετρο φιάλης διαφορετικού ύψους κονσέρβας χωρίς ανταλλακτικά για αλλαγή κονσέρβας.
Αν με διαφορετική διάμετρο κονσέρβας, τότε χρειάζεται να ρυθμιστεί με επιπλέον ανταλλακτικά για να μοιραστούν οι μηχανές.
Περιγραφή:
Αυτή η μηχανή γεμίσματος κονσερβών χυμού έχει αναπτυχθεί με βάση την πέψη και απορρόφηση προηγμένης τεχνολογίας που εισάγεται από το εξωτερικό και βρίσκεται σε διεθνές προηγμένο επίπεδο. Χρησιμοποιείται κυρίως για γέμιση ροφημάτων χωρίς αέρια σε κονσέρβες, όπως νερό, χυμό, γάλα, τσάι και ούτω καθεξής. Ο τρόπος γεμίσματος είναι κανονική πίεση. Υιοθετεί το ηλεκτρομαγνητικό σύστημα ελέγχου ταχύτητας και η ταχύτητα μπορεί να ρυθμιστεί άπειρα σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη εντός του εύρους. Υιοθετεί υψηλής ποιότητας υλικό ανοξείδωτου χάλυβα 304, πληροί τις απαιτήσεις ποιότητας τροφίμων. Είναι πλήρως αυτόματη και προηγμένη στην κατασκευή, σταθερή στην απόδοση, ασφαλής στη λειτουργία, εύκολη στη συντήρηση, υψηλή στην αποδοτικότητα παραγωγής. Ο γεμιστής είναι η ιδανική επιλογή για εργοστάσια ροφημάτων μικρού και μεσαίου μεγέθους.
Διαδικασία εργασίας:
Μετά την ενεργοποίηση του ιμάντα μεταφοράς και του διακόπτη της μηχανής γεμίσματος κονσερβών, οι κονσέρβες μετά το πλύσιμο έρχονται μέσω του ιμάντα μεταφοράς στον γεμιστή κονσερβών, όταν η κονσέρβα είναι στραμμένη προς τη θέση γεμίσματος, εισέρχεται στον περιστροφικό εκκεντροφόρο και ανυψώνεται από τον εκκεντροφόρο προς το στόμιο γεμίσματος, η βαλβίδα γεμίσματος εισέρχεται στην κονσέρβα, στη συνέχεια η μηχανή γεμίσματος ανιχνεύει την κονσέρβα και γεμίζει τον χυμό. Μετά από έναν γύρο και τη γέμιση του χυμού σε ένα επίπεδο, οι κονσέρβες θα κατέβουν από την πτώση του εκκεντροφόρου και θα βγουν μέσω του τροχού εξόδου, τέλος θα μεταφερθούν στον στεγανοποιητικό κονσερβών από τον ιμάντα μεταφοράς.
Στοιχεία:
Πλαίσιο μηχανής, βάση μηχανής, πόρτα στεγανοποίησης, υδραυλικός κύλινδρος γεμίσματος, ηλεκτρομαγνητικό σύστημα ελέγχου ταχύτητας, σωλήνας υγρού, ένας κινητήρας ρυθμιστή ταχύτητας, μία αντλία υγρού, ένα σετ τροχού τροφοδοσίας και εξόδου κονσέρβας, ένα σετ τροχιάς μεταφοράς και ιμάντας μεταφοράς, 18 τεμάχια βαλβίδα γεμίσματος
Προδιαγραφές:
| Μοντέλο | CYG-12 |
| Χωρητικότητα | 1000-2000 Κονσέρβες/Ώρα |
| Τρόπος γεμίσματος | Κανονική πίεση |
| Υλικό | SUS304 |
| Κεφαλές γεμίσματος | 12 κεφαλές |
| Αυτόματος τύπος | Αυτόματος με ηλεκτρομαγνητικό ρυθμιστή ταχύτητας |
| Λαιμός κονσέρβας | 40-120mm |
| Ύψος κονσέρβας | 60mm-180mm |
| Ισχύς κινητήρα | 1.5KW |
| Διαστάσεις | L1300*W1100*H1800mm |
| Βάρος | 450kg |
Για περισσότερες λεπτομέρειες, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου, hilary.
![]()
παρακαλώ κάντε κλικ στο κουμπί αναπαραγωγής για να παρακολουθήσετε το βίντεο





