Η μηχανή πλήρωσης δοχείων χυμού ποτών υψηλής ταχύτητας, αυτόματη μπορεί σφραγίζοντας εξοπλισμός
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα, JiangSu, Zhangjiagang |
| Μάρκα: | FillPack |
| Πιστοποίηση: | CE,ISO |
| Αριθμό μοντέλου: | Ylgf12-4 |
| Γεμίζοντας κεφάλια: | 12 |
|---|---|
| Σφραγίζοντας κεφάλια: | 4 |
| Υλικό πλήρωσης: | Ποτό χυμού, ποτό γάλακτος, non-carbonated ποτό |
| Εφαρμόσιμος μπορέστε: | Ο λευκοσίδηρος μπορεί με τη διάμετρο 40120mm |
| Αυτόματος έλεγχος: | Οθόνη αφής PLC |
| Τύπος Μηχανής: | 2 1 σε γεμίζοντας και σφραγίζοντας μηχανή |
| Power: | 2.2kw |
| Μηχανοκίνητη τύπου: | ηλεκτρικός |
| χρόνος εγγύησης: | CE, ISO |
| Κατάσταση: | Νέα |
| Τάση: | 380V, 3PHASE, 50HZ |
| Μετά από την υπηρεσία: | Μηχανικός διαθέσιμος στο εξωτερικό |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο/PC |
|---|---|
| Τιμή: | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γενικό ύφασμα ή ξύλινη περίπτωση ως ανάγκη μηχανών |
| Χρόνος παράδοσης: | 20-25 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση T/T, 70% πριν από την αποστολή. |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50 σύνολα / μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Επισημαίνω: | μηχανή πλήρωσης δοχείων αερολύματος,Εμφιαλώνοντας εγκαταστάσεις νερού |
||
|---|---|---|---|
Περιγραφή προϊόντων
Μηχανή πλήρωσης δοχείων με υψηλή ταχύτητα, αυτόματο εξοπλισμό σφράγισης δοχείων
Γρήγορη λεπτομέρεια:
1Δυνατότητα: 3000-4000 κονσέρβες/ώρα
2.Για τα κονσερβοποιημένα ποτά χυμού, τα ποτά γάλακτος, τα μη ανθρακούχα ποτά
3Μηχανή πλήρωσης και σφράγισης δοχείων 2 σε 1 με 12 κεφαλές πλήρωσης και 4 κεφαλές σφράγισης
4Βασικό υλικό: SUS304
5. αυτόματη με οθόνη αφής PLC, ρυθμιζόμενη ταχύτητα
Περιγραφή:
Η γραμμή πλήρωσης 2 σε 1 δοχείο χυμού αναπτύσσεται με βάση την πέψη και την απορρόφηση προηγμένης τεχνολογίας που εισάγεται από το εξωτερικό και είναι με διεθνές προηγμένο επίπεδο.Χρησιμοποιείται κυρίως για τη συμπλήρωση μη αέριας περιεκτικότητας σε αλκοολούχα ποτά σε κονσέρβεςΗ μέθοδος πλήρωσης είναι η κανονική πίεση. υιοθετεί το αυτόματο σύστημα ελέγχου οθόνης αφής PLC,και η ταχύτητα μπορεί να ρυθμιστεί άπειρα ως απαιτήσεις του πελάτη εντός του πεδίου εφαρμογήςΗ βαλβίδα γεμίσματος είναι ειδικά κατασκευασμένη για τη γέμιση χυμού και χαρτοπολτού.ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις για την ποιότητα τροφίμωνΕίναι πλήρως αυτόματο και προηγμένο στην κατασκευή, σταθερό στις επιδόσεις, ασφαλές στη λειτουργία, εύκολο στη συντήρηση, υψηλή στην αποδοτικότητα της παραγωγής.Η γέμιση είναι η ιδανική επιλογή για τα μικρά και μεσαία εργοστάσια ποτών.
Εργασιακή διαδικασία:
Αφού περάσετε από την πηγή ρεύματος και χυμού, αγγίξτε την οθόνη αφής για να ξεκινήσετε το κύριο μηχάνημα, τα κουτάκια μετά το πλύσιμο έρχονται μέσω της αλυσίδας μεταφορέα για το γεμιστήρα κουτάκι και σφραγίδα,όταν μπορεί να αντιμετωπίσει την θέση πλήρωσηςΗ βαλβίδα γεμίσματος μπαίνει στη κονσέρβα, στη συνέχεια η μηχανή γεμίσματος προκαλεί τη μηχανή να γεμίσει τον χυμό και τον πολτό.Μετά από μια στροφή και την πλήρωση του χυμού φτάνει σε ένα επίπεδο, τα κονσέρβα θα πέσουν κάτω από καμάρι, και θα βγουν μέσα από τον τροχό εξόδου, τελικά θα μεταφερθούν στον σφραγιστή κονσέρβας από το μεταφορέα αλυσίδας για σφραγισμό, δεδομένου ότι ο χυμός περιέχει τον πολτό,Έτσι θα υπάρχει προσθέστε μια λειτουργία ανάμειξης στην δεξαμενή υγρού πλήρωσης με κινητήρα που οδηγεί πάνω, για να λαμβάνεται ομοιόμορφα χυμός και οσμή.
Συστατικά:
Πλαίσιο μηχανής, βάση μηχανής, πόρτα σφράγισης, υδραυλικό κύλινδρο πλήρωσης, ηλεκτρομαγνητικό σύστημα ελέγχου ταχύτητας, σωλήνα υγρού, ένας κινητήρας ρυθμιστή ταχύτητας, μια αντλία υγρού,Ένα σετ μπορεί να τροφοδοτήσει και να βγει τροχός, ένα σύνολο μεταγωγικών γραμμών και αλυσίδων μεταγωγών, 18 κομμάτια βαλβίδας πλήρωσης.
Προδιαγραφές:
| Σχήμα | ΥΛΓΦ12-4 |
| Δυναμικότητα | 3000-4000 κονσέρβες/ώρα |
| Τρόπος πλήρωσης | Κανονική πίεση |
| Υλικό | SUS304 |
| Κεφαλάκια γεμίσματος | 12 κεφάλια |
| Κεφαλάκια | 4 κεφάλια |
| Κουτάκι | 40-120 mm |
| Υψόμετρο κονσέρβας | 60 mm - 180 mm |
| Δύναμη κινητήρα | 2.2 KW |
| Διάσταση | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Βάρος | 2200 κιλά |





