Αυτόματα 2 σε 1 ενωμένη με διοξείδιο του άνθρακα μηχανή υλικών πληρώσεως δοχείων ποτών πλήρωσης δοχείων γραμμή και Sealer
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα, JiangSu, Zhangjiagang |
| Μάρκα: | FillPack |
| Πιστοποίηση: | CE,ISO |
| Αριθμό μοντέλου: | Ydgf18-4 |
| Γεμίζοντας κεφάλια: | 18 |
|---|---|
| Σφραγίζοντας κεφάλια: | 4 |
| Υλικό πλήρωσης: | Ενωμένο με διοξείδιο του άνθρακα ποτό |
| Εφαρμόσιμος μπορέστε: | Το αργίλιο μπορεί ή η PET μπορεί |
| Αυτόματος έλεγχος: | Οθόνη αφής PLC |
| Τύπος Μηχανής: | 2 1 σε γεμίζοντας και σφραγίζοντας μηχανή |
| Power: | 5.5Kw |
| Μηχανοκίνητη τύπου: | ηλεκτρικός |
| χρόνος εγγύησης: | CE, ISO |
| Κατάσταση: | Νέα |
| Τάση: | 380V, 3PHASE, 50HZ |
| Μετά από την υπηρεσία: | Μηχανικός διαθέσιμος στο εξωτερικό |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο/PC |
|---|---|
| Τιμή: | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γενικό ύφασμα ή ξύλινη περίπτωση ως ανάγκη μηχανών |
| Χρόνος παράδοσης: | 20-25 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση T/T, 70% πριν από την αποστολή. |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50 σύνολα / μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Επισημαίνω: | εμφιαλώνοντας μηχανή πλήρωσης,μηχανή πλήρωσης δοχείων αερολύματος |
||
|---|---|---|---|
Περιγραφή προϊόντων
Αυτόματη γραμμή πλήρωσης 2 σε 1 κονσέρβες
Γρήγορη λεπτομέρεια:
1Δυνατότητα: 5000 κονσέρβες/ώρα
2Πίεση πλήρωσης: ισορροπημένη πίεση
3Μηχανή πλήρωσης και σφράγισης δοχείων 2 σε 1, με 18 κεφαλές πλήρωσης και 4 κεφαλές σφράγισης
4Βασικό υλικό: SUS304
5. αυτόματη με οθόνη αφής PLC, ρυθμιζόμενη ταχύτητα
6Για...ανθρακούχα ποτάσε δοχεία PET ή αλουμινίου
Περιγραφή:
Η γραμμή πλήρωσης κονσερβοειδών χρησιμοποιείται στην παραγωγή ανθρακούχων ποτών απαλού νερού, κόκα κόλα, ανθρακούχων ποτών, μπύρας σε κονσέρβες αλουμινίου ή PET.
Το μηχάνημα είναι κατάλληλο για διαφορετικό όγκο κουτί, με την ίδια διάμετρο κουτί διαφορετικό ύψος κουτί, δεν μπορεί να αλλάξει τα μέρη.
Ο σχεδιασμός χρησιμοποιεί την πιο προηγμένη τεχνολογία, η γέμιση είναι γρήγορη, η ποσότητα του υγρού ελέγχεται με ακρίβεια και αποφεύγεται η πτώση και η διαρροή.
Όλο το μηχάνημα ελέγχεται από PLC με οθόνη αφής ως διεπαφή ανθρώπου-μηχανής, λειτουργία αυτόματα, η ταχύτητα είναι ρυθμιζόμενη.Η ποσότητα των ποτών στην δεξαμενή αποθήκευσης μπορεί να ελέγχεται αυτόματαΗ συσκευή μπορεί να σταματήσει αυτόματα όταν δεν υπάρχει κονσέρβα, όταν οι κονσέρβες είναι στενά ή όταν δεν υπάρχουν κονσέρβες.
Η τεχνολογία αλλαγής συχνότητας χρησιμοποιείται για τη ρύθμιση της ταχύτητας λειτουργίας χωρίς ύπνο.
Προδιαγραφές:
| Σχήμα | ΥΔΓΦ18-4 |
| Δυναμικότητα | 5000 κονσέρβες/ώρα ((500 ml) |
| Κεφαλή γεμίσματος | 18 |
| Κεφαλάκια | 4 |
| Πίεση πλήρωσης | Εξισορροπημένη πίεση |
| Βαλβίδα πλήρωσης | Υψηλής ποιότητας βαλβίδα ειδικής γέμισης μπύρας |
| Υλικό | SUS304 |
| Μπορεί να πληκτρολογήσει | Αλουμινένιο κουτί |
| Μέγεθος κονσέρβας | 330 ml, 500 ml με την ίδια διάμετρο κονσέρβας |
| Μεταφορέας | Συμπεριλαμβάνει μεταγωγικό τροφοδοσίας 2m και μεταγωγικό εξόδου 4m |
| Ακριβότητα πλήρωσης | <+5MM |
| Πίεση αέρα | 0.5Mpa |
| Κατανάλωση αέρα | 0.5m3/min |
| Δύναμη | 5.5 kw |
| Μέγεθος (L*W*H) | 2000*1800*1900 mm |
| Βάρος | 3000 κιλά |





