500G πίσω σφραγίζοντας μηχανή συσκευασίας πλήρωσης σακουλιών σκονών
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Zhangjiagang, ΚΙΝΑ |
| Μάρκα: | FillPack |
| Πιστοποίηση: | CE / ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | 388F |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο |
|---|---|
| Τιμή: | 3800-6160USD/set |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Αντάξια συσκευασία θάλασσας |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 εργάσιμες ημέρες μετά από την κατάθεση |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 20 σύνολα το μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Μοντέλο: | 388F | Ταχύτητα συσκευασίας:: | 20-60 τσάντα/Ελπ |
|---|---|---|---|
| Εύρος μέτρησης:: | 30-500ml | Μέγεθος τσάντας:: | (Μ) 40-200, (Π) 30-150 χλστ |
| πλάτος ταινίας:: | 320 χλστ | Γεμίζοντας σειρά:: | 100-500 γραμμάρια |
| Τύπος ζωνών άκρων:: | τύπος οπίσθιας σφράγισης | Συνολική ισχύς:: | 1200W |
| Επισημαίνω: | 500G μηχανή πλήρωσης σακουλιών σκονών,500G μηχανή συσκευασίας σακουλιών σκονών,πίσω σφραγίζοντας μηχανή συσκευασίας σακουλιών σκονών |
||
Περιγραφή προϊόντων
Εύρος χρήσης:
Η μηχανή συσκευασίας σκόνης είναι κατάλληλη για πλήρως αυτόματη συσκευασία υλικών σε μορφή σκόνης σε προϊόντα όπως τρόφιμα, φαρμακευτικά προϊόντα, καθημερινά χημικά, φυτοφάρμακα, πλαστικά προϊόντα και ειδικές βιομηχανίες. Όπως: πρόσθετα τροφίμων, γάλα σε σκόνη, σόγια σε σκόνη, πρωτεΐνη σε σκόνη, σκόνη παραδοσιακής κινεζικής ιατρικής, σκόνη μάσκας προσώπου, μαργαριταρόσκονη, καφές σε σκόνη, κακάο σε σκόνη, αλεύρι, σκόνη τσαγιού υγείας, γλυκόζη σε σκόνη, σόδα σε σκόνη, κ.λπ.
Χαρακτηριστικά αυτής της μηχανής:
1. Η αυτόματη μηχανή συσκευασίας σκόνης μπορεί να ολοκληρώσει αυτόματα την εξαγωγή σακούλας, την κατασκευή σακούλας, την πλήρωση, τη μέτρηση, τη σφράγιση, την κοπή σακούλας, την καταμέτρηση, την εκτύπωση αριθμού παρτίδας με θερμή πίεση και την παράδοση προϊόντος στη διαδικασία συσκευασίας, με υψηλό αυτοματισμό.
2. Σύστημα ελέγχου οθόνης στα Κινέζικα, σώμα κουτιού από ανοξείδωτο χάλυβα, χρειάζεται μόνο να ρυθμίσετε τις απαιτούμενες παραμέτρους (ποσότητα πλήρωσης, μήκος σακούλας, κ.λπ.) στη μονάδα ρύθμισης που εμφανίζεται, και το σύστημα ελέγχου θα βελτιστοποιήσει και θα ταιριάξει αυτόματα κάθε ενέργεια για να επιτύχει την καλύτερη ταχύτητα συσκευασίας.
3. Ελεγχόμενο από βημοκινητήρα, το σύστημα έχει υψηλή ακρίβεια και το μήκος της σακούλας μπορεί να αλλάξει χωρίς να ρυθμιστούν άλλα μέρη, και είναι ακριβές.
4. Κατά τη συσκευασία υλικών συσκευασίας με χρωματική κωδικοποίηση, μπορεί να ληφθεί ένα πλήρες σχέδιο εμπορικού σήματος.
5. Προσαρμόζεται σε διάφορα σύνθετα φιλμ και υλικά συσκευασίας από αλουμινόχαρτο, με καλή απόδοση, χαμηλό θόρυβο, καθαρές γραμμές σφράγισης και ισχυρή σφράγιση
Τεχνική παράμετρος:
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 20-60 σακούλες/λεπτό |
| Εύρος μέτρησης: | 30-500ml (αλλάξτε το τρυπάνι ανάλογα με το υλικό) |
| Μέγεθος σακούλας: | (Μ) 40-200, (Π) 30-150mm |
| Πλάτος φιλμ: | 320mm |
| Εύρος πλήρωσης: | 100-500g |
| Τύπος ταινίας άκρης: | τύπος πίσω σφράγισης |
| Συνολική ισχύς: | 1200W |
| Καθαρό βάρος: | 350kg |
| Τάση τροφοδοσίας: | 220V, 380V/ 50Hz, 60Hz |
| Υλικά συσκευασίας: | σύνθετο χαρτί/πολυαιθυλένιο, πολυεστέρας/αλουμινόχαρτο/πολυαιθυλένιο, νάιλον/πολυαιθυλένιο, χαρτί φίλτρου τσαγιού, κ.λπ. |
| Διαστάσεις: | Μ1000×Π800×Υ1900mm |
Πλεονεκτήματα μηχανής:
1) Το σώμα είναι μικρό και εξαιρετικό, δεν καταλαμβάνει χώρο και εξοικονομεί χώρο εργαστηρίου
2) Πλήρως αυτόματη μέτρηση, πλήρωση, κατασκευή σακούλας, συσκευασία και σφράγιση, εξοικονόμηση εργατικού δυναμικού
3) Λειτουργία 24 ωρών, λειτουργία πολλαπλών μηχανών από ένα άτομο
4) Εφάπαξ επένδυση κατά την αγορά του μηχανήματος (8-15 χρόνια χρήσης)
5) Το προϊόν είναι όμορφο και έξυπνο (βελτιώνοντας την επωνυμία της εταιρείας)
6) Υψηλή ακρίβεια, σύμφωνα με τα εθνικά πρότυπα της φαρμακευτικής βιομηχανίας
7) 201 σασί από ανοξείδωτο χάλυβα ολόκληρου του μηχανήματος, 304 ανοξείδωτος χάλυβας σε επαφή με το υλικό, σύμφωνα με την ασφάλεια τροφίμων, ολόκληρο το μηχάνημα χρησιμοποιεί μεγάλης μάρκας υψηλής ποιότητας αξεσουάρ
Δείγματα προϊόντων:
![]()
![]()






