Αυτόματη στρογγυλή μηχανή μαρκαρίσματος μπουκαλιών κάθετη μηχανή Labeler μανικιών
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα, JiangSu, Zhangjiagang |
| Μάρκα: | FillPack |
| Πιστοποίηση: | CE. ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | TB-150 |
| Υλικό: | SUS304 |
|---|---|
| Ικανότητας: | 5000-10000BPH |
| Τύπος ετικετών: | ετικέτα μανικιών |
| Κατάλληλο μπουκάλι: | Πλαστικό μπουκάλι/μπουκάλι γυαλιού |
| Αυτοματοποίηση: | Αυτόματο PLC ελεγχόμενο |
| Κατάσταση λειτουργίας: | Auomatic/εγχειρίδιο |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο/PC |
|---|---|
| Τιμή: | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | αντάξια συσκευασία θάλασσας |
| Χρόνος παράδοσης: | 30 ημέρες μετά από την παραλαβή κατάθεσης |
| Όροι πληρωμής: | TT/LC/ |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1 ομάδα / μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Επισημαίνω: | Αυτόματο μηχάνημα ετικετών,Μηχάνημα αυτοκόλλητων ετικετών |
||
|---|---|---|---|
Περιγραφή προϊόντων
Αυτόματη μηχανή επισήμανσης στρογγυλής φιάλης
Γρήγορη λεπτομέρεια:
1Τύπος μπουκαλιού: πλαστικό / γυάλινο
2Τύπος ετικέτας: Ετικέτα με μανίκι
3, Αυτοματοποίηση: Πλήρως αυτόματη
4, Δυνατότητα: 12000BPH
![]()
Προδιαγραφές:
| Τετάρτη | AC220V, 50/60HZ, 1,5-2KW, μονοφασική |
| Ταχύτητα παραγωγής | 250BPH για τα μπουκάλια 30-60-100ml του πελάτη, ταχύτητα ελαφρώς υψηλότερη όταν η ετικέτα είναι μικρότερη |
| Διάμετρος σώματος φιαλίδας | 28-125 mm |
| Μέγεθος της ετικέτας | 30 mm-250 mm |
| Μέγεθος της ετικέτας | 0.035mm-013mm |
| Υλικό ετικέτας | PVC, PET, OPS |
| Μέγεθος | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
Ηλεκτρικές συσκευές:
| κινητήρας εναλλασσόμενου ρεύματος | Πανασόνικ | MBDDT2210003 |
| ΠΛΚ | Mitsubishi | FX1S-30MR |
| Φωτοηλεκτρική ενέργεια | SUNX Ιαπωνία | CX442 |
| Φωτοηλεκτρική ενέργεια | SUNX Ιαπωνία | Επενδύσεις |
| Επικοινωνία | Σνάιντερ Γαλλικά | LCD0610 |
| Κλείστρο προσέγγισης | ΑΥΤΟΝΙΚΑ | PR12-4DN |
| Μετατροπέας | Σανκι-Ταιβάν | S800-2S0.4G |
| Εικόνα αφής | Esayview-Ταϊβάν | TK6070IH2 |
| Εναλλακτικός διακόπτης | ΔΕΛΙΧΣΙ | DZ47-2P20A |
| Βοηθητικό ρελέ | ΔΕΛΙΧΣΙ | HH54P-DC24V |
Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα
1Ένα έτος εγγύηση για όλο το σύστημα.
2- Δωρεάν εγκατάσταση εξοπλισμού
3Μετά από ένα χρόνο, μπορούμε να σας βοηθήσουμε να διατηρήσετε τη μηχανή και τα αξεσουάρ παρέχονται μόνο ένα την τιμή κόστους
4. Κάθε 3 χρόνια, μπορούμε να βοηθήσουμε να επισκευάσει το μηχάνημα δωρεάν (εργασία)
5Μπορούμε να σας προσφέρουμε πρακτική άσκηση και να σας βοηθήσουμε να εκπαιδεύσετε τον χειριστή και τον μηχανικό.
6- Ελεύθερη τεχνολογία παραγωγής και διαμόρφωση διαδικασιών
7Μπορούμε να σας βοηθήσουμε να σχεδιάσετε την γραμμή παραγωγής, εργαστήριο και να παρέχει turn-key project
![]()
Παρακαλώ κάντε κλικ στο κουμπί "παίξτε" για να δείτε το βίντεο





