Μηχανή μαρκαρίσματος μπουκαλιών γυαλιού CHAMPAGNE βιομηχανική χειρωνακτική μηχανή ετικετών
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα, JiangSu, Zhangjiagang |
| Μάρκα: | FillPack |
| Πιστοποίηση: | CE. ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | Τ-41311 |
| Υλικό: | SUS304 |
|---|---|
| Τύπος ετικετών: | Συγκολλητική ετικέτα ραβδιών |
| Κατάλληλο μπουκάλι: | Στρογγυλό εμπορευματοκιβώτιο |
| Κατάσταση λειτουργίας: | Εγχειρίδιο |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο/PC |
|---|---|
| Τιμή: | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | αντάξια συσκευασία θάλασσας |
| Χρόνος παράδοσης: | 10 ημέρες μετά από την παραλαβή κατάθεσης |
| Όροι πληρωμής: | TT/LC/ |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 3 ΣΥΝΟΛΑ/ΜΗΝΑΣ |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Επισημαίνω: | βιομηχανικά συστήματα μαρκαρίσματος,μηχανή μαρκαρίσματος αυτοκόλλητων ετικεττών |
||
|---|---|---|---|
Περιγραφή προϊόντων
Μηχανή ετικέτας αυτοκόλλησης περιστροφής
Γρήγορη λεπτομέρεια:
1Τρόπος λειτουργίας: χειροκίνητη λειτουργία
2Τύπος μπουκαλιού: μπουκάλια σαμπάνιας με μικρό κώνιο σχήμα
3, Διαμέτρου μπουκαλιού: 15-120 mm
4, Υλικό ετικέτας: Ετικέτα αυτοκόλλησης
Περιγραφή:
Αυτό το είδος ημιαυτόματης μηχανής επισήμανσης χρησιμοποιείται για την επισήμανση αυτοκόλλητων ετικετών σε στρογγυλά δοχεία με μικρό κώνο σχήμα.υπάρχουν περιορισμοί για το ύψος και τη διάμετρο του στρογγυλού δοχείουΑλλά η μηχανή επισήμανσης θα μπορούσε να προσαρμοστεί σύμφωνα με τα πραγματικά στρογγυλά δοχεία.
Χαρακτηριστικά:
- Εύκολη λειτουργία και συντήρηση.
Εύκολη ρύθμιση, εύκολη αλλαγή μεγέθους ετικέτας με υψηλή απόδοση.
- Η σήμανση είναι αυτόματη.
- Μπορεί να ικανοποιηθεί με σήμανση με διάμετρο 15 mm-120 mm.
- Η δομή είναι μικρή, που είναι εύκολο να μετακινηθεί και την οργάνωση της παραγωγής.
Προδιαγραφές:
| Ταχύτητα επισήμανσης | 15-30BPM |
| Ακριβότητα επισήμανσης | +-1 mm |
| Τύπος στρογγυλής φιάλης | διάμετρο 15-120 mm |
| Τύπος ετικέτας | Ετικέτα αυτοκόλλησης: W: 10-180mm; L: 15-376mm |
| Συνολική διάσταση (L*W*H) | 920*450*500 χιλιοστά |
| Δύναμη | 550V 50HZ |
| Βάρος | 35 κιλά |
Διαμόρφωση:
| Άρθρο | Περιγραφή | Ετικέτα | Τι ώρα; | Σημείωση |
| 1 | Μηχανή με κινητήρα στροφής | ΟΠΓ | 1 κοστούμι | Ταϊβάν |
| 2 | Μειωτικός κινητήρας | ΟΠΓ | 1 κοστούμι | Ταϊβάν |
| 3 | Αισθητήρας | Υπολογιστής δεδομένων | 1 κοστούμι | Ιταλία |
| 4 | ΠΛΚ | Δέλτα | 1 κοστούμι | Ταϊβάν |
| 5 | Εικόνα αφής | Δέλτα | 1 κοστούμι | Ταϊβάν |
Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα
1Ένα έτος εγγύηση για όλο το σύστημα.
2- Δωρεάν εγκατάσταση εξοπλισμού
3Μετά από ένα χρόνο, μπορούμε να σας βοηθήσουμε να διατηρήσετε τη μηχανή και τα αξεσουάρ παρέχονται μόνο ένα την τιμή κόστους
4. Κάθε 3 χρόνια, μπορούμε να βοηθήσουμε να επισκευάσει το μηχάνημα δωρεάν (εργασία)
5Μπορούμε να σας προσφέρουμε πρακτική άσκηση και να σας βοηθήσουμε να εκπαιδεύσετε τον χειριστή και τον μηχανικό.
6- Ελεύθερη τεχνολογία παραγωγής και διαμόρφωση διαδικασιών
7Μπορούμε να σας βοηθήσουμε να σχεδιάσετε την γραμμή παραγωγής, εργαστήριο και να παρέχει turn-key project
![]()
Παρακαλώ κάντε κλικ στο κουμπί "παίξτε" για να δείτε το βίντεο





