Ημι αυτόματος συρρικνώνεται τη μηχανή συσκευασίας μπουκαλιών για το μικρό πλαστικό μπουκάλι ικανότητας
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα, JiangSu, Zhangjiagang |
| Μάρκα: | FillPack |
| Πιστοποίηση: | CE. ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | Wd-250B |
| Αυτοματοποίηση: | Ημιαυτόματα |
|---|
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο/PC |
|---|---|
| Τιμή: | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | αντάξια συσκευασία θάλασσας |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ημέρες μετά από την παραλαβή κατάθεσης |
| Όροι πληρωμής: | TT/LC/ |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1 ομάδα / μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Επισημαίνω: | Σύστημα αποστειρωτή,Μηχανή συσκευασίας μπουκαλιών |
||
|---|---|---|---|
Περιγραφή προϊόντων
Ημιαυτόματη συσκευασία μπουκαλιών για πλαστικές φιάλες μικρής χωρητικότητας
Γρήγορη λεπτομέρεια:
1, χωρητικότητα: 8 σακούλες / λεπτό
2, Αυτοματοποίηση: ημι-αυτόματη
3Τύπος μπουκαλιού: πλαστικά / γυάλινα μπουκάλια / κονσέρβες
4Τρόπος λειτουργίας: χειροκίνητος
Περιγραφή:
- Η ημιαυτόματη συσκευή συρρίκνωσης WD-250B είναι ένας ιδανικός εξοπλισμός για μικρά εργοστάσια και για μικρή χωρητικότητα.
- Κατάλληλο για διάφορα είδη μπουκαλιών και δοχείων
- Εύκολη λειτουργία και συντήρηση
Προδιαγραφές:
| Τύπος εγκατάστασης | WD-250B |
| Εξωτερική διάσταση της εγκατάστασης | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Μέγιστη διάσταση της συσκευασίας | L560 × W300 × H300 mm |
| Υλικό ταινίας συρρίκνωσης | PE,PVC,POF |
| Μονάδα μειώσεως | 00,06 έως 0,12 mm |
| Μέγιστη θερμοκρασία της σήραγγας θερμοσυρρίκνωσης | 160-230° ((μπορεί να ρυθμιστεί ελεύθερα) |
| Μέγιστη ισχύς ανά λεπτό | 0-8 κομμάτια |
| Δύναμη εγκατάστασης | 18Kw |
| Πραγματική ισχύς | 15Kw/h |
| Τετάρτη | 380/220V |
| Βάρος της εγκατάστασης | 0.65Τ |
| Φανατικός | 40w 220V 2 μονάδες, 120w 380V 2 μονάδες |
Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα
1Ένα έτος εγγύηση για όλο το σύστημα.
2- Δωρεάν εγκατάσταση εξοπλισμού
3Μετά από ένα χρόνο, μπορούμε να σας βοηθήσουμε να διατηρήσετε τη μηχανή και τα αξεσουάρ παρέχονται μόνο ένα την τιμή κόστους
4. Κάθε 3 χρόνια, μπορούμε να βοηθήσουμε να επισκευάσει το μηχάνημα δωρεάν (εργασία)
5Μπορούμε να σας προσφέρουμε πρακτική άσκηση και να σας βοηθήσουμε να εκπαιδεύσετε τον χειριστή και τον μηχανικό.
6- Ελεύθερη τεχνολογία παραγωγής και διαμόρφωση διαδικασιών
7Μπορούμε να σας βοηθήσουμε να σχεδιάσετε την γραμμή παραγωγής, εργαστήριο και να παρέχει turn-key project
![]()
Παρακαλώ κάντε κλικ στο κουμπί "παίξτε" για να δείτε το βίντεο






