Ενιαία μονάδα με τις βαλβίδες πλήρωσης μηχανών NANQING υλικών πληρώσεως μπύρας σύνδεσης μεταφορέων
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα, JiangSu, Zhangjiagang |
| Μάρκα: | FillPack |
| Πιστοποίηση: | CE,ISO |
| Αριθμό μοντέλου: | Bdg-12 |
| Αυτόματη Βαθμού: | Αυτόματη |
|---|---|
| Power: | 1.1KW |
| Μηχανοκίνητη τύπου: | ηλεκτρικός |
| Πιστοποίηση: | CE, ISO |
| χρόνος εγγύησης: | 1 χρόνος |
| Κατάσταση: | Νέα |
| Τάση: | εξατομικευμένες |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο/PC |
|---|---|
| Τιμή: | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γενικό ύφασμα ή ξύλινη περίπτωση ως ανάγκη μηχανών |
| Χρόνος παράδοσης: | 10-15 ημερών |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση T/T, 70% πριν από την αποστολή |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50 σύνολα / μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Εξουσία: | 3 kw | Υλικό συσκευασίας: | Ξύλο |
|---|---|---|---|
| Διάσταση (l*w*h): | 1650X1180X2400mm | Υλικό πλήρωσης: | μπύρα |
| Λειτουργία: | Μηχανή πλήρωσης | Υλικό: | ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
| Εγγύηση: | 12 μηνών | ||
| Επισημαίνω: | εξοπλισμός πλήρωσης κρασιού,εμφιαλώνοντας εξοπλισμός μπύρας |
||
Περιγραφή προϊόντων
Μηχανή Αυτόματης Γεμίσματος Μπύρας από Ανοξείδωτο Ατσάλι 304, Μηχανή Γεμίσματος Μπύρας Ισορροπημένης Πίεσης με 12 Κεφαλές
Γρήγορη Λεπτομέρεια:
1. Χωρητικότητα: 1000-2000B/H
2. Αυτόματος τύπος: Αυτόματος με ηλεκτρομαγνητικό ρυθμιστή, ρυθμιζόμενη ταχύτητα
3. Κύριο υλικό: SUS304
4. Πίεση πλήρωσης: Ισορροπημένη Πίεση
5. Για γυάλινο μπουκάλι 200-1000ml
6. Περιστροφικό με 12 κεφαλές πλήρωσης, ειδικές βαλβίδες πλήρωσης μπύρας
Περιγραφή:
Αυτή η αυτόματη μηχανή πλήρωσης μπύρας σε μπουκάλια είναι σε διεθνές προηγμένο επίπεδο. Χρησιμοποιείται κυρίως για την πλήρωση μπύρας σε γυάλινο μπουκάλι. Ο τρόπος πλήρωσης είναι ισορροπημένη πίεση. Όλες οι βαλβίδες πλήρωσης είναι υψηλής ακρίβειας. Υιοθετεί υψηλής ποιότητας υλικό ανοξείδωτο ατσάλι 304, πληροί τις απαιτήσεις ποιότητας τροφίμων.
Είναι προηγμένη στην κατασκευή, σταθερή στην απόδοση, ασφαλής στη λειτουργία, εύκολη στη συντήρηση, υψηλή στην παραγωγική αποδοτικότητα, και η ταχύτητα μπορεί να ρυθμιστεί άπειρα.
Η μηχανή πλήρωσης είναι η ιδανική επιλογή για εργοστάσια ποτών μικρού και μεσαίου μεγέθους.
Είναι κατασκευασμένη με λειτουργία άντλησης κενού για άντληση κενού από το γεμάτο μπουκάλι, για να εγγυάται τη γεύση και την εγγύηση της μπύρας.
Κανονικά, η μηχανή μπορεί να ρυθμιστεί χωρίς εξωτερικό πλαίσιο ή με εξωτερικό πλαίσιο σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη , η τιμή είναι ελαφρώς διαφορετική. Το πλεονέκτημα είναι με πιο ασφαλή παραγωγή και πιο καθαρή παραγωγή.
Εφαρμογές:
Χρησιμοποιείται ευρέως σε μεσαία ή μικρά εργοστάσια, μπαρ, και ούτω καθεξής.
Προδιαγραφές:
| Μοντέλο | BDG-12 |
| Παραγωγική Ικανότητα | 1000-2000b/h (500ml) |
| Κεφαλή πλήρωσης | 12 |
| Αρχή λειτουργίας | Ισορροπημένη πίεση |
| Βαλβίδα πλήρωσης | Ειδική βαλβίδα πλήρωσης μπύρας |
| Αυτόματος τύπος | Αυτόματος |
| Υλικό | SUS304 |
| Πρότυπο μπουκαλιού | Γυάλινο μπουκάλι |
| Εφαρμόσιμη διάμετρος μπουκαλιού | 60-100mm |
| Εφαρμόσιμο ύψος μπουκαλιού | 160-320mm |
| Πρότυπο | Ηλεκτρομαγνητική ρύθμιση ταχύτητας |
| Ισχύς | 1.1kw |
| Συνολικές Διαστάσεις | 1000×900×1800 mm |
| Βάρος | 550kg |
![]()
παρακαλώ κάντε κλικ στο κουμπί αναπαραγωγής για να παρακολουθήσετε το βίντεο





