Χειρωνακτική μηχανή συσκευασίας μπουκαλιών παλετών εγγράφου για το ποτό που επεξεργάζεται 8 τσάντες/λ.
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα, JiangSu, Zhangjiagang |
| Μάρκα: | FillPack |
| Πιστοποίηση: | CE. ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | Wd-250B |
| Αυτοματοποίηση: | Ημιαυτόματα |
|---|---|
| Τύπος μπουκαλιών: | Πλαστικά μπουκάλια |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο/PC |
|---|---|
| Τιμή: | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | αντάξια συσκευασία θάλασσας |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ημέρες μετά από την παραλαβή κατάθεσης |
| Όροι πληρωμής: | TT/LC/ |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1 ομάδα / μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Επισημαίνω: | Σύστημα αποστειρωτή,συρρικνωθείτε τη μηχανή συσκευασίας |
||
|---|---|---|---|
Περιγραφή προϊόντων
Μηχανή συσκευασίας μπουκαλιών με χάρτινη παλέτα χειροκίνητη για επεξεργασία ποτών 8 σακούλες / λεπτό
Γρήγορη Λεπτομέρεια:
1, Χωρητικότητα: 8 σακούλες / λεπτό
2, Αυτοματισμός: Ημι-αυτόματο
3, Τύπος μπουκαλιού: Πλαστικά / γυάλινα μπουκάλια / κουτάκια
4, Λειτουργία: Χειροκίνητη
Περιγραφή & Αρχή λειτουργίας:
Η μηχανή συσκευασίας μπουκαλιών χρησιμοποιείται για τη συσκευασία διαφόρων μπουκαλιών με χάρτινη παλέτα. Οι εργαζόμενοι πρέπει να τοποθετήσουν την διαμορφωμένη χάρτινη παλέτα στον πάγκο συσκευασίας και στη συνέχεια να τοποθετήσουν τα μπουκάλια στην παλέτα. Το φιλμ συρρίκνωσης θα τραβηχτεί προς τα κάτω και θα κοπεί από τη θερμαινόμενη λεπίδα. Το δεύτερο θα λειτουργήσει με τον ίδιο τρόπο, και θα ωθήσει την πρώτη παλέτα προς τα εμπρός και μέσα από τη σήραγγα συρρίκνωσης.
Προδιαγραφές:
| Τύπος εγκατάστασης | WD-250B |
| Εξωτερική διάσταση της εγκατάστασης | L3600×W830×H1880mm |
| Μέγιστη διάσταση περιτύλιξης | L560×W300×H300mm |
| Υλικό φιλμ συρρίκνωσης | PE,PVC,POF |
| Πάχος φιλμ συρρίκνωσης | 0.06-0.12mm |
| Μέγιστη θερμοκρασία σήραγγας θερμοσυρρίκνωσης | 160-230°(μπορεί να ρυθμιστεί ελεύθερα) |
| Μέγιστη παραγωγή ανά λεπτό | 0-8 τεμάχια |
| Ισχύς εγκατάστασης | 18Kw |
| Πραγματική ισχύς | 15Kw/h |
| Τάση | 380/220V |
| Βάρος εγκατάστασης | 0.65T |
| Ανεμιστήρας | 40w 220V 2 μονάδες, 120w 380V 2 μονάδες |
Ανταγωνιστικό Πλεονέκτημα:
1. Εγγύηση ενός έτους για ολόκληρο το σύστημα
2. Δωρεάν εγκατάσταση και αποσφαλμάτωση εξοπλισμού
3. Μετά από ένα χρόνο, μπορούμε να σας βοηθήσουμε να συντηρήσετε το μηχάνημα και τα αξεσουάρ παρέχονται μόνο στην τιμή κόστους
4. Κάθε 3 χρόνια, μπορούμε να βοηθήσουμε στην αναθεώρηση του μηχανήματος δωρεάν (Εργασία)
5. Μπορούμε να παρέχουμε υπηρεσία πρακτικής άσκησης και να σας βοηθήσουμε να εκπαιδεύσετε τον χειριστή και τον μηχανικό
6. Δωρεάν τεχνολογία παραγωγής και διαμόρφωση διαδικασίας
7. Μπορούμε να σας βοηθήσουμε να σχεδιάσετε τη γραμμή παραγωγής, το εργαστήριο και να παρέχουμε έργο με το κλειδί στο χέρι
![]()
παρακαλώ κάντε κλικ στο κουμπί αναπαραγωγής για να παρακολουθήσετε το βίντεο






