Καυτή λειώνοντας μηχανή μαρκαρίσματος μπουκαλιών κόλλας, μηχανή μαρκαρίσματος OPP
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Jiangsu, Κίνα |
| Μάρκα: | FillPack |
| Πιστοποίηση: | CE / ISO9001:2008 |
| Αριθμό μοντέλου: | Opp-300 |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 ομάδα |
|---|---|
| Τιμή: | Negotation |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Αντάξιο υλικό συσκευασίας θάλασσας |
| Χρόνος παράδοσης: | 15-20 ημερών |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C, |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10 σύνολα/μήνας |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Τύπος επεξεργασίας: | Μηχανή ετικετών μπουκαλιών | Τρόπος ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
|---|---|---|---|
| Τρόπος επισήμανσης: | καυτή λειώνοντας κόλλα | Εγγύηση: | 1 Έτος |
| Κατάσταση: | Νέος | Υπηρεσία: | Ο μηχανικός είναι διαθέσιμος για να είναι στο εξωτερικό |
| Επισημαίνω: | Αυτόματο μηχάνημα ετικετών,Μηχάνημα αυτοκόλλητων ετικετών |
||
Περιγραφή προϊόντων
Μηχανή επισήμανσης μπουκαλιών με ζεστή τήξη κόλλας, Μηχανή επισήμανσης OPP
Γρήγορη λεπτομέρεια
1Τρόπος ελέγχου: PLC
2Τρόπος επισήμανσης: Μηχανή επισήμανσης με κόλλα θερμής τήξης
3Τύπος φιαλίδας: διάφορα δοχεία
Χαρακτηριστικά
- Σύστημα ελέγχου PLC, πλήρως αυτόματη λειτουργία
- Οριζόντια ρυθμιζόμενος κύριος κινητήρας, κατακόρυφα ρυθμιζόμενος κύριος κινητήρας (ρύθμιση για τη θέση της ετικέτας)
- Περιλαμβάνουν μηχανισμούς όπως η παροχή ετικέτας, η μεταφορά με ζώνη, η κοπή ετικέτας, η τοποθέτηση τροχών, η διακοπή του κενού, η μεταφορά θερμών ηλίου
- συναγερμός για έλλειψη ή κενό στην ετικέτα και συναγερμός για εξάντληση
- Αυτόματος ρυθμιστής μήκους ετικέτας για ρύθμιση της θέσης του I-MARK
- Βαμβάκι κενού κατασκευασμένο από υλικό υψηλής ακαμψίας για τη μείωση της τριβής και της στατικής
Παράμετροι
| Ετικέτες | +-1 mm |
| Ταχύτητα | 300BPH |
| Δύναμη | 50HZ 3ph 380V |
| Συνολική ισχύς | 7kw |
| Κεντρικός κινητήρας | 1.5kw |
| Αντλία κενού | 1.5kw |
| Μηχανή κόλλησης | 2.0kw |
| Μηχανή θερμής τήξης | 1.7kw |
| Μέγεθος | 4000*1500*2000 χιλιοστά |
| Βάρος | 1500 κιλά |
| Πηγή αέρα | 4-6kg/cm2 |
| Κατανάλωση αέρα | 0.1N m3/min |
| Εισροή αέρα | 3/8 ίντσες |
| Κατάσταση λειτουργίας | θερμοκρασία 20-30 βαθμών (κρατούνται σε ξηρό μέρος σε θερμοκρασία δωματίου) |
![]()
Παρακαλώ κάντε κλικ στο κουμπί "παίξτε" για να δείτε το βίντεο





