Εξοπλισμός υλικών πληρώσεως μπουκαλιών γυαλιού μηχανών πλήρωσης μπύρας υψηλής ταχύτητας, ισορροπημένη πίεση
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα, JiangSu, Zhangjiagang |
| Μάρκα: | FillPack |
| Πιστοποίηση: | CE,ISO |
| Αριθμό μοντέλου: | Bcgf24-24-8 |
| Αυτόματη Βαθμού: | αυτόματος με την οθόνη αφής PLC |
|---|---|
| Power: | 3.5 KW |
| Μηχανοκίνητη τύπου: | ηλεκτρικός |
| Πιστοποίηση: | CE, ISO |
| χρόνος εγγύησης: | 1 χρόνος |
| Κατάσταση: | Νέα |
| Τάση: | Προσαρμοσμένος ή 380V, 50HZ, 3Phase |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο/PC |
|---|---|
| Τιμή: | negotiable |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γενικό ύφασμα ή ξύλινη περίπτωση ως ανάγκη μηχανών |
| Χρόνος παράδοσης: | 25-30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση T/T, 70% πριν από την αποστολή |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 30 σύνολα/μήνας |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Επισημαίνω: | εξοπλισμός εμφιάλωσης μπύρας,μηχανή πλήρωσης αερολύματος |
||
|---|---|---|---|
Περιγραφή προϊόντων
Υψηλής ταχύτητας μηχανή γεμίσματος μπύρας εξοπλισμός γεμίσματος γυάλινων μπουκαλιών, ισορροπημένη πίεση
Γρήγορη λεπτομέρεια:
1Υλικό: SUS304
2. υψηλής ταχύτητας, σταθερή κατάσταση πλήρωσης
3.4000-5000B/h
4. γυάλινο μπουκάλι - καπάκι στέμματος
Περιγραφή:
Είναι συνηθισμένο να γεμίζει μπύρα σε γυάλινα μπουκάλια - καπάκι στέμματος, με πλύση μπουκάλων, γεμίσεις, σφραγίσματα.
Χρησιμοποιείται ευρέως σε κάθε εργοστάσιο μπύρας, γραμμή παραγωγής μπύρας.
Μέρος πλύσης μπουκαλιών:
Οι κράμπες από ελατήρια χρησιμοποιούνται στη διαδικασία πλύσης μπουκαλιών.
Τα άδεια μπουκάλια μπορούν να περιστραφούν κατά 180° κατά μήκος της σιδηροτροχιάς μεταφοράς.
Υπάρχουν δύο φορές εσωτερικού και εξωτερικού πλύματος, η αποτελεσματικότητα του πλύματος μπουκαλιών είναι υψηλή.
Μέρος γεμίσματος μπουκαλιών:
Η μηχανή γεμίσματος μπύρας είναι σχεδιασμένη με προηγμένη τεχνολογία.
Η υψηλής ποιότητας βαλβίδα πλήρωσης μπύρας NanQing υιοθετείται για την πλήρωση της μπύρας, με γρήγορη ταχύτητα πλήρωσης,
υψηλή ακρίβεια πλήρωσης, σταθερή λειτουργία πλήρωσης, μακρά διάρκεια ζωής για να εξασφαλιστεί η ποιότητα.
Η ποσότητα του υγρού ελέγχεται με ακρίβεια και αποφεύγεται η πτώση και η διαρροή.
Μέρος σφράγισης μπουκαλιού:
Το σύστημα πίεσης με το καπάκι του στέμματος χρησιμοποιείται για την σφράγιση του καπάκου του στέμματος.
φορτιστή καπάκι, και καπάκι σφράγιση πίεσης κεφαλή.
Αυτό το μηχάνημα δεν έχει ρυθμιστεί με αυτόματο ανελκυστήρα καπάκι, τοποθετήστε χειροκίνητα τα καπάκια στο διαλογιστή καπάκι, στη συνέχεια το μηχάνημα θα το ταξινομήσει αυτόματα.
Προδιαγραφές:
| Σχήμα | BCGF24-24-8 |
| Κατανάλωση | 4000-5000 β/ώρα (500 ml) |
| Κεφαλή γεμίσματος | 24 |
| Αρχή εργασίας | Εξισορροπημένη πίεση |
| Βαλβίδα πλήρωσης | Ειδική βαλβίδα πλήρωσης μπύρας |
| Αυτοματοποιημένος τύπος | Αυτοματοποιημένο |
| Υλικό | SUS304 |
| Πρότυπο μπουκαλιού | Γυάλινο μπουκάλι - καπάκι στέμματος |
| Εφαρμόσιμη διάμετρος φιάλης | 40 -100 mm |
| Εφαρμόσιμο ύψος φιάλης | 120-320 mm |
| Τύπος | Οθόνη αφής PLC |
| Δύναμη | 3.5 kw |
| Συνολικές διαστάσεις | 2700 × 2000 × 2400 mm |
| Βάρος | 4000 κιλά |
![]()
Παρακαλώ κάντε κλικ στο κουμπί "παίξτε" για να δείτε το βίντεο






